Przegląd prasy Tamary Olszewskiej [22.09.2016]

22.09.2016

W sejmie ostra walka, karuzela pisowskich kłamstw wiruje jak szalona, władza wciąż uważa, że ma patent na robienie z nas idiotów, a za oknem niezła pogoda. Po prostu, życie jest piękne. Zapraszam na prasówkę 🙂

 1. Europoseł z PiS Kazimierz Ujazdowski zapewne podpadł już prezesowi na maksa. Tym razem odniósł się do pisowskiej „dobrej zmiany”, której główną cechą jest zatrudnianie na wysokich stanowiskach ludzi niekompetentnych, niedokształconych, nieuków po prostu. Ot taki Misiewicz, promowany przez Macierewicza, nic sobą nie reprezentujący. To tylko przykład, ale jak twierdzi Ujazdowski, takich Miśków jest sporo. Ciekawe, czy europoseł jest taki uczciwy, czy też zamierza pójść swoją drogą. Ponoć marzy mu się stołek prezydenta Wrocławia i może stąd nagle taka zmiana frontu.
 2. Gorącą noc miała pani Szydło. Zebrało się szefostwo partii i debatowało o wpadkach i niepowodzeniach rządu. Ponoć było ostro, nerwowo, w powietrzy krzyżowały się wrogie spojrzenia Macierewicza i Kamińskiego, Szydło i Morawieckiego. Oczywiście, wszystkiemu winna premierka, bo jakaś mdła, mało gramotna, bez charyzmy. Jak głosi plotka, prezesowi marzy się Morawiecki na stołku premiera, ale jakoś on chęci za wiele nie ma. Plotka głosi, że rządem wstrząśnie burza dobrych zmian, a sama Szydło dostaje ostatnią szansę. Jak nadal będzie tak do kitu, to prezes ją wywali i znajdzie sobie nową marionetkę. Mądry facet, mistrz manipulacji, trzeba mu to przyznać.
 3. Szydło, nieźle podkręcona nocnym spotkaniem z prezesem, wyładowała swoje frustracje trąbiąc z trybuny sejmowej o ruinie, do jakiej doprowadziła Polskę koalicja PO/PSL. Na szczęście teraz jest ona, zadba o majątek narodowy, bo prawo i sprawiedliwość nade wszystko. Chroniąc nasze dobro narodowe, PiS stanie na uszach, ale nie zezwoli, by kiedykolwiek obsadzano stanowiska w Agencji Mienia Wojskowego. Bo to te konkursy zrujnowały i zniszczyły wszystko. Brawo pani Szydło. Kolejne Miśki czekają, a prezes może wreszcie pochwali i da buziaka.
 4. Pomyłek w pisowskim rządzie jest od groma i trochę, ale jednak Waszczykowski to mistrz nad mistrze. Ostry przypadek mitomanii to przy nim pikuś. Facet wymyślił sobie właśnie, że żona Radka Sikorskiego, Anna Applebaum wyleciała z Central Europe Policy Analysis, bo skrytykowała rządy PiSu i naśmiewała się z badania katastrofy smoleńskiej. Oczywiście, okazało się to totalną bzdurą. Pani Applebaum nadal pracuje, gdzie pracowała i tylko Waszczykowski, kolejny już raz, zrobił z siebie idiotę. Naprawdę nie wiem, jaką częścią ciała ten człowiek myśli.
 5. Tak a propos uczciwości pisowskiej elity. Jest sobie spółka EuRoPolGaz. Jej władze i członkowie rady nadzorczej to jeszcze cieplutki, świeży narybek. Jakoś nie chce im się czekać, by wypracować sobie zyski, więc bez skrępowania wypłacili sobie premie za miniony, 2015 rok. Nieważne, że jeszcze wtedy nie siedzieli na stołeczkach. Oczywiście poprzednim władzom, które te dobre zyski wypracowały, nic się nie należy. Uwielbiam tą sprawiedliwość, rzetelność i uczciwość w wykonaniu PiSu. Oni są nie do przebicia.
 6. A to niespodzianka. Wiadomości reżimowe znalazły się na 1 miejscu pod względem oglądalności. Tak twierdzi portal Wirtualnemedia.pl, powołując się na dane Nielsen Audience Measurement. To chyba prima aprilis, prawda?

*

Samopoczucie PiSu nieustająco wspaniałe. Tu im się sypie, tam ostra nawalanka, ale co tam. Ważne, że władza w łapkach, cała rzesza wyznawców nadal ślepo wierzy w każdą bzdurę, kasa płynie wartkim strumieniem. Czy taki stan ma swoją nazwę w psychiatrii? Do jutra 🙂

Źródło informacji:

 1. https://www.wprost.pl/kraj/10024182/Eurodeputowany-PiS-ostro-o-Misiewiczu-To-absolutne-nieporozumienie.html
 2. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/beata-szydlo-na-cenzurowanym-przybywa-krytykow-premier/m9rp6pg
 3. http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-o-amw-beda-zatrudniac-bez-konkursow,132,0,2158980.html
 4. http://wyborcza.pl/1,75968,20729070,anne-applebaum-minister-waszczykowski-i-klamstwa-sciema-ktora.html
 5. http://www.newsweek.pl/polska/europol-gaz-premie-za-2015-rok-spolki-skarbu-panstwa-premie,artykuly,397460,1.html
 6. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20728100,nowy-ranking-ogladalnosci-programow-informacyjnych-kto.html#BoxNewsImg

Tamara Olszewska prowadzi blog na FB:
https://www.facebook.com/tamara.olszewska.79

Funkcjonuje również fanklub Tamary:
https://www.facebook.com/groups/46