Spotkanie z Lechem Wałęsą w Bielsku-Białej

Komitet Obrony Demokracji oraz „Gazeta Wyborcza” serdecznie zapraszają na otwarte spotkanie z Lechem Wałęsą , które odbędzie się 6 marca o g. 18 w Sali Redutowej Pod Orłem w Bielsku-Białej przy ul. 11 Listopada 62.

Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Polsce”, w ramach którego  założyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ „Solidarność” porozmawia z zaproszonymi gośćmi o przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości naszego kraju. Dyskusję z Prezydentem prowadzić będzie Grażyna Staniszewska, była opozycjonistką, parlamentarzystka i europarlamentarzystką

Spotkanie ma charakter otwarty. Wstęp jest wolny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja. Obecnie lista rezerwacji jest już zamknięta.

 

 

10 myśli na temat “Spotkanie z Lechem Wałęsą w Bielsku-Białej”

  1. W czasie strajków p.Wałęsa był z nami,przyjechał do Bielska by nas wspierać,wszyscy czekaliśmy na niego pod Bewelaną /przechodził koło mnie,ciągle to pamiętam/,teraz bardzo chciałbym mu pokazać jak bardzo jesteśmy mu wdzięczni i dumni z niego.Pozdrawiam i dziękuję za zaproszenia p.Wałęsy do Bielska,dzięki temu możemy mu pokazać kim jest dla nas,że zawsze ma nasze wsparcie!!!!!!!!!

  2. bardzo mi przykro, więc cóż można Ci doradzić, może wizytę u psychiatry…

  3. Spotkanie z legendą, najważniejszą osobą, której Polska zawdzięcza wolność.
   Ci, którzy uważają inaczej, szargając dobre imię pierwszego obywatela Rzeczypospolitej, są ludźmi o niskich intencjach.

  4. Nie jestem członkiem KODu ponieważ mam 17 lat, lecz mocno wspieram tą organizacje.

 1. Ciesze sie na spotkanie bezposrednie . Mam nadzieje ż prowokatorzy pisowscy zostaną bezwzglednie wywaleni z sali w przypadku ewidentnych prob zadymy i chamstwa wobec Pana Prezydenta Wałesy.

 2. chcę się bardzo dostać na spotkanie z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą ponieważ był,jest i będzie nadzieją na lepsze jutro.

 3. „Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy,
  choć sami macie doskonalsze wznieść…” /L. Staff/

 4. Ogromny szacunek dla MOJEGO PREZYDENTA LECHA WAŁĘSY. Marzeniem moim było móc uczestniczyć w spotkaniu. Chcę wnukom opowiadać prawdziwą historię SOLIDARNOŚCI nie manipulowaną

Możliwość komentowania jest wyłączona.